Nejnovější recenze ze sekce Doplňky stravy

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: před 6 hodinami

• dobře se polkne
  • nezapáchá
  • jsem v pohodě
  • zatím po měsíci nevidím změnu

Moc pěkná a luxusně vypadající krabička. Na to, aby člověk opravdu viděl nějakou změnu je potřeba více času. Zatím booster zkouším pouze měsíc a to je málo...vypadávání vlasů je běh na delší trať. Tabletka se dobře polkne a nezapáchá. Složení je super. Budu v testování pokračovat.

• Nemám nafouklé bříško.
  • Společně se zdravou stravou se mi značně zrychlil metabolismus.
  • Velký přísun vitamínů.
  • Cenově dostupné.
  • Nic mě nenapadá

Se Super Greens od CzechVirus jsem nejvíce spokojená. Už mám od nich několikáté balení. Bez lesního ovoce si už nemohu představit ráno!

Ověřený zákazník Testuj.to Miriam

Přidáno: včera, 06:18

• Více pohody
  • Zlepšení paměti
  • Žádny

Více si pamatuju, takže jsem opravdu mile překvapená, což kdysi bylo mizerné. Jen tak mě děti nevytočí, tak jsem ráda, jsem více v klidu. Mám více pohody. Trpím na studené nohy, pořád ještě, ale méně často už, tak při delším používání se toho zbavím. Doporučuji i věkově starším lidem.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

Přidáno: 1. května 2024

• Velikost tablet
  • Vegan složení
  • Zápach z balení

Vegan složení i jako atopik oceňuji. Tablety byly pro mě akorát na spolknuti. Povrch mají takovy práškový, ale nicemu nevadí. Zápach po síře, který je i na obale uveden. Tablety mě trochu nadymaly. Ale nic extrémního.
Po 3 týdnech testování, bylo menší vypadávání vlasů.
Dávkování 3x denně - většinou jsem je brala 2x denně.

Terezia Company B17 Apricarc s meruňkovým olejem 60 kapslí

Terezia Company B17 Apricarc s meruňkovým olejem 60 kapslí

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 1. května 2024

• Vitamín B17 opravdu funguje. !!!

Bohužel tenhle praparát s tím nemá moc společnosné. Pokud to s léčbou myslíte vážně, doporučuji diskusi na Nutrion.cz

Ověřený zákazník Testuj.to Adam

Přidáno: 30. dubna 2024

• Psychická pohoda
  • Na paměť vliv nezaznamenan

Produkt jsem užíval cca měsíc, byl jsem ve větší psychické pohodě, měl jsem víc energie do práce. Co se týče paměti, velké účinky jsem si nevšiml. Produkty od značky znám a užívám, proto bych je dál i doporučil. Líbí se mi přírodní složení bez zbytečné chemie.

• Super produkt,úžasná chuť a plno vitamínů v jedné dávce.Moje každodenní snídaně. Top produkt
  • Závislost

Czech Virus Super Greens Pro V2.0 lesní ovoce 360 g

Czech Virus Super Greens Pro V2.0 lesní ovoce 360 g

Přidáno: 30. dubna 2024

• Luxusní přípravek od Czechvirus, bez kterého si nedokážu představit ráno. Chutný, úžasná příchuť a přísun vitamínů zajisten.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Praktické balení
  • Většina účinků se projevila až po delší době užívání

Musím říct, že nejvýrazněji mi ženšen pomohl vylepšit spánek. Tento účinek jsem cítila hned v prvním týdnu braní doplňku. Ostatní účinky, jako zlepšení soustředění po delší dobu a celková energie se dostavily následující týdny. Jsem zvědavá, jaké další kladné účinky se ještě dostaví.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• Složení
  • Design
  • Možnost vysypat tablety
  • Malé balení

Velmi dobre složení s vysokou dávkou extraktu. Kapsle mají ideální tvar a lze je vysypat. Dávkování je také optimální. Lepší by bylo, kdyby bylo vetsi balení. Nejsem schopna po tak krátké době ověřit účinnost tohoto doplňku stravy. Na imunitu produkt fungoval a doporučila bych rodině. Co se tyče energie a paměti, tak jsem výsledek nezaznamenala.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Rychlé účinky
  • Žádné jsem nenašla

Velmi doporučuji! Balení je praktické, vejde se do kabelky. Propůjčila jsem část bráchovi před maturitou a zatím má jen dobré výsledky, tak si myslím, že na tom má co dočinění přípravek walmark GinkoPrim MAX. Osobně jsem vyzkoušela i jiné značky a tato mně zatím nejvíce vyhovuje.

Ověřený zákazník Testuj.to [email protected]

• Méně stresu
  • Menší pocit napětí
  • Lepší spánek
  • pro mě hůře stravitelná kapsle
  • po podání pocit pálení žáhy

Produkt opravdu funguje. Méně stresu v zaměstnání a menší pocit napětí při stresových situacích. Sexuální problémy nemám, takže zde rozdíl nepociťuji, jedině ještě k lepšímu. Bohužel však kapsle jsou pro mě hůře stravitelné a mám po nich pocit pálení žáhy a tlačí mě v žaludku.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Působí
  • I když jsou větší, tak se lehce polykají
  • Křeče v rukou nemám tak často
  • Nenašla jsem

Nečekala jsem moc velký účinek, ale jsem překvapená. Moje paměť se zlepšuje, už si vzpomenu, že si mám vzít léky :-). Na větší hodnocení bych musela tablety brát déle, takže si určitě pořídím další balení. Už nemám tak často pocit ledových nohou, ani ruce mi už nemrznou.

Clinical LIPO C premium1000mg 60 kapslí

Clinical LIPO C premium1000mg 60 kapslí

Registrovaný uživatel Registrovaný uživatel

Přidáno: 29. dubna 2024

(naposledy upraveno 29. dubna 2024)

• Vzhledem k tomu, že jedna kapsle obsahuje pouze 500mg vitaminu C je oproti obdobným preparátům předražený.

Výrobek se jmenuje LIPO C PREMIUM lipozomální vitamín C 1000mg 60 kapslí. V dávkování se nicméně dočtete, že 1000mg obsahuje denní dávka 2 kapsle a množství vitamínu C v jedné kapsli je tedy poloviční.

Cemio Kamzík 150 kapslí

Cemio Kamzík 150 kapslí

• Na kloubech jsem pocítil zlepšení již po měsíci užívání
  • Nativní kolagen typu II., jako jeden z mála na trhu má nativní kolagen
  • Příjemné užívání kdykoliv během dne (užívám ráno)
  • Kapsle
  • Balení

Cemio Kamzík jsem si velice oblíbil a díky tomu, že obsahuje nativní kolagen typu II.,se stal součástí mé ranní rutiny. Mým kloubům opravdu pomohl a to jsem toho již vyzkoušel mnoho. Můžu jen doporučit.

Cemio Kamzík 60 kapslí

Cemio Kamzík 60 kapslí

Přidáno: 29. dubna 2024

(naposledy upraveno 29. dubna 2024)

• Na kloubech jsem pocítil zlepšení již po měsíci užívání
  • Nativní kolagen typu II., jako jeden z mála na trhu má nativní kolagen
  • Příjemné užívání kdykoliv během dne
  • Kapsle
  • Balení

Cemio Kamzík jsem si velice oblíbil a díky tomu, že obsahuje nativní kolagen typu II.,se stal součástí mé ranní rutiny. Mým kloubům opravdu pomohl, a to jsem toho již vyzkoušel mnoho. Můžu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Účinnost
  • Dobře se polykají

Tabletky se dobře polykají, jsou poměrně malé. Po delším užívání ženšenu jsem se cítila mnohem lépe. Mám více energie, lépe se mi ráno vstává a necítím se tolik ve stresu. Myslím, že pomáhá i na imunitu, dostala jsem jen rýmu a po třech dnech mi bylo skoro dobře. Určitě si opět zakoupím .

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• účinek
  • počet kapslí v balení

Ženšen korejský s kombinací vitamínu E je ideální pro všechny od středního věku :) Je ideální pro udržní duševní a fyzické pohody, včetně energie a imunity. Určitě doporučuji všem od středního věku, ideální je také vysoká dávka extraktu v jedné tabletě :)

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• dávkování
  • účinky
  • pozdější nástup účinku

Účinky přípravku Walmark Ženšen korejský se dostavily později (po cca 14 dnech užívání) ale poté jsem skutečně zaznamenala nárůst energie, zlepšení nálady i schopnosti soustředit se. Přípravek bych určitě doporučila všem, kdo prochází psychicky náročnějším obdobím.

Ověřený zákazník Testuj.to Ludmila

• více energie
  • klidnější mysl

Za dobu užívání 30 dnů, tedy jedno celé balení, jsem cítila více energie, což je při fungování s malým dítětem velmi poznat. Zklidnila se mi mysl a celkově jsem více v pohodě. Ženšen tablety se dobře užívají, nemají žádnou příchuť. Velmi oceňuji přírodní složení.

Zobrazuji 1 - 20 ze 500 recenzí [ 1 ] 2 3 4 5...25